EMDATE-2 Ankara

Ders notları kısmında güncelleme devam etmektedir…

Eylül 2018 Ankara;

Atölye Uygulamalarında tüm gün boyunca Arrest hastaya yaklaşım, uygulamalarla temel ve ileri kardiyak yaşam desteği konuşuldu. Hava yolu teknikleri, zor havayolu uygulamaları yapıldı. Hava yolu yönetim araçları ve kullanımları uygulamalı olarak gösterildi.

Geniş ve özel olarak hazırlanmış bir EKG arşivi ile ölümcül ritimler, kardiyak aciller ve sık karşılaşılan acil durumlar için pratik değerlendirmeler konuşuldu.

Travma hastasının değerlendirilmesinde olmazsa olmaz olan görüntüleme yöntemleri ve travma hastasının radyolojik değerlendirmesi vakalarla örneklendirilerek interaktif olarak tartışıldı ve gün tamamlandı.

EMDATE-2 Sempozyum açılışı ve bando gösterisiyle başladı tüm gün teorik eğitimlerin yanı sıra, dans gösterisi, açık oturum tadında seyircilerin anlık sorularıyla online sistem üzerinden takip edilerek yönetilen paneller, Tıpta uzmanlık oturumları, Kişisel savunma sanatları, kendini koruma becerisi kazanma eğitimleri, nefes egzersizinden acil servis tiyatrolarına kadar değişen anlık dinamik program içerikleri ve gün sonunda tüm salonun katılımıyla interaktif ödüllü bilgi yarışmaları…

Aslında bunlar EMDATE-2 de olan ve bizim sadece bir nefeste hızlıca sayabildiklerimiz… Detaylar ve daha fazlasını için bu eşsiz tecrübeyi yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken EMDATE-3 Kayıt sayfasına gidip formu doldurmak:

EMDATE-3 sayfası için Butonu Tıklayınız

Ankara’dan Kareler

EMDATE.NET – 2019

Tasarım Ve Düzenleme: Ö.Faruk AYDIN

© Copyright by ÖFA

Her Hakkı Saklıdır.

Size bir Haberimiz Var …!

Değerli Dostlar, “Emdate Takipçileri”;

Zaman yaklaştıkça biz de en az sizler kadar heyecan duyuyoruz…

Bu gün yoğun istek üzerine tüm şartlarımızı zorlayarak tekrar ATÖLYE kaydı açtık

Üstelik, planladığımızın tam DÖRT KATI kontenjan açmış olmamıza rağmen;

yaklaşık 17 dakika içinde tüm kayıtlarımız doldu

Ve bir haberimiz var:

“ATÖLYE KAYDI İÇİN BAŞVURAN TÜM KATILIMCILARIN

BAŞVURULARI DOĞRULANDI VE HEPSİ kabul edildi”

İlginiz için çok teşekkür ediyoruz ve var gücümüzle çalışarak EMDATE’e hazırlanıyoruz

Nisan’da İzmir’deyiz…

“EMDATE Yönetim Ekibi”